Новини / Акції / Умови

ГАРЯЧІ НОВИНИ

НОВИНИ

На даний час, у період карантину, ми працюємо як завжди, відправляємо замовлення, згідно графіка, який можна побачити нижче  “Доставка по Україні”.

Уся цікава та свіжа інформація про Харчі ТМ,  знаходиться на нашій Facebook сторінці – @harchifood,  цікаві фото на сторінці в Instagram – @harchifood .

Краща подяка для нас, це фото або відео, що ви знімаєте з продуктами Харчі ТМ, подорожуючи. Надішлить це все нам, та ми розмістемо їх на своїх сторінках з посиланням на вас ! Чекаємо !

ДІЮЧИ АКЦІЇ

1. При замовленні більш ніж 300 грн (10 EUR або 9 USD) без доставки, ви отримаєте Термопакет – безкоштовно!
2. При покупці більш ніж на 1300 грн (55 EUR або 50 USD) без доставки, ви отримаєте Миска туристична з кришкою, Харчі ТМ – безкоштовно!

Відео-інструкція, як зробити замовлення та сплатити за нього

ОПЛАТА

Проводиться шляхом 100% передоплати та здійснюється за допомогою системи прийому  платежів LiqPay. За ії допомогою можливо сплатити покупку картками VISA або MasterCard з будь-якої країни без обов’язкової реєстрації в LiqPay або через систему Privat24. Якщо у Вас вже є аккаунт LiqPay, то кошти будуть зняті з Вашого рахунку LiqPay.

ДЕ ПРИДБАТИ?

  1. Ви можете приїхати та купити за адресою в Києві, вул. Бориспільська 9, Радіозавод, центральна прохідна (оріентир відділення Приватбанка) та коли зайдете, праворуч побачите Кофе-кіоск. Там можливо придбати наші продукти 🧡💚, кожного дня крім суб, неділі з 9-17.30. Та при покупці загалом вище 500 грн, вас пригостят кавою ☕️ 😋 Картки не приймаються нажаль, сплата тільки грошима.
  2. Самовивіз можливо зробити від  500 грн сплаченного замовлення на сайті harchi.kiev.ua (harchifood.com)
   В замовленні вказати, де “Адреса або № складу Нової Пошти ” фразу  “Самовивіз”.
   Забирати можливо в день замовлення, після 2-х годин після здійснення сплати на сайті, початок з  14-00 до 18-00, з понеділка по п’ятницю, крім суботи, неділі та державних свят.
   Адреса: м. Київ, вул. Бориспільська, 9 , орієнтир – Приватбанк, в тому ж будинку,  вхід – у білі двері, потім праворуч, бачите КОФЕ-кіоск, забирати там. ПІБ, номер     замовлення, телефон потрібно знати щоб отримати. Тел для довідок: +38(095)216-74-48 Олег або +38(095)530-55-51 Ірина (перетелефонуйте якщо є питання).
  3. Можливо придбати в магазинах партнерів. Дивись Де придбати
  4. На нашому сайті, на которому ви знаходитесь, переходьте, вибірайте та сплачуйте онлайн, цілодобово!

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

 • Здійснюється на будь-яке відділення Нової Пошти за рахунок “Покупця”.
 • Якщо замовлення сплачене до 17-00 (понеділок-п’ятниця), то відправлення буде здійснено того ж дня. Якщо після 17-00, то наступного робочого дня.
 • Якщо замовлення сплачене до 15-00 (субота), то відправлення буде здійснено того ж дня . Якщо після 15-00, то у наступний понеділок, якщо він не вихідний.
 • Якщо замовлення сплачене у святкові дні, то воно буде відправлено у перший робочий день після свят.
 • Після відправлення, ми сповіщаємо вас смс такого змісту: “Вітає Харчі! Замовлення (номер замовлення) відправлено НП (номер декларації Нової пошти)”.

ДОСТАВКА ДО УСІХ КРАЇН

Здійснюється міжнародною кур’єрською службою “Укрпошта” на адресу, яку вказав “Покупець”. Доставка буде розрахована при оформленні замовлення.   “Покупець” сплачує загальну суму разом з доставкою. Після надсилання поштою вашого замовлення, ви отримаєте смс тією мовою, якою ви користувались на нашому сайті. В смс буде вказано номер транспортної декларації, за допомогою якої можна відстежити ваше відправлення. Частіше за все, замовленння надійде, за вказаною адресою протягом 7-10 діб після дати відправлення.

 • Якщо замовлення сплачене у понеділок-п’ятниця, то відправлення буде здійснено наступного робочого дня після отримання замовлення.
 • Якщо замовлення сплачене у святкові дні, то воно буде відправлено у перший робочий день після свят.

Якщо, вам сподобався наш сервіс, напишить будь-ласка, подяку тут – Відгуки.