Новини / Умови оплати та доставки

ГАРЯЧІ НОВИНИ

НОВИНИ

Уся цікава та свіжа інформація про Харчі ТМ,  знаходиться на нашій Facebook сторінці – @harchifood,  цікаві фото на сторінці в Instagram – @harchifood .

Краща подяка для нас, це фото або відео, що ви знімаєте з продуктами Харчі ТМ, подорожуючи. Надішлить це все нам, та ми розмістемо їх на своїх сторінках з посиланням на вас ! Чекаємо !

ДІЮЧИ АКЦІЇ

  1. На кожні 999 грн замовлення ми надаємо безкоштовно Флягу на 5 л води
  2. При замовленні більш ніж 300 грн ми надаємо безкоштовно Термопакет

ОПЛАТА

Проводиться шляхом 100% передоплати та здійснюється за допомогою системи прийому  платежів LiqPay. За ії допомогою можливо сплатити покупку картками VISA або MasterCard з будь-якої країни без обов’язкової реєстрації в LiqPay або через систему Privat24. Якщо у Вас вже є аккаунт LiqPay, то кошти будуть зняті з Вашого рахунку LiqPay.

САМОВИВІЗ

Самовивіз можливо зробити від  500 грн сплаченного замовлення на сайті harchi.kiev.ua.
В замовленні вказати, де “Адреса або № складу Нової Пошти ” фразу  “Самовивіз”.
Забирати можливо в день замовлення, після 2-х годин після здійснення сплати на сайті, початок з  14-00 до 18-00, з понеділка по п’ятницю, крім суботи, неділі та державних свят.
Адреса: м. Київ, вул. Бориспільська, 9 , орієнтир – Приватбанк, в тому ж будинку,  вхід – у білі двері, потім праворуч, бачите КОФЕ-кіоск, забирати там. ПІБ, номер     замовлення, телефон потрібно знати щоб отримати. Тел для довідок: +38(095)216-74-48 Олег або +38(095)530-55-51 Ірина (перетелефонуйте якщо є питання).

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Здійснюється на будь-яке відділення Нової Пошти за рахунок “Покупця”.

  • Якщо замовлення сплачене до 17-00 (понеділок-п’ятниця), то відправлення буде здійснено того ж дня. Якщо після 17-00, то наступного робочого дня
  • Якщо замовлення сплачене до 15-00 (субота), то відправлення буде здійснено того ж дня . Якщо після 15-00, то у наступний понеділок, якщо він не вихідний.
  • Якщо замовлення сплачене у святкові дні, то воно буде відправлено у перший робочий день після свят.

Після відправлення, ми сповіщаємо вас смс такого змісту: “Вітає Харчі! Замовлення (номер замовлення) відправлено НП (номер декларації Нової пошти)”.

ДОСТАВКА ДО УСІХ КРАЇН

Здійснюється міжнародною кур’єрською службою “Укрпошта” на адресу, яку вказав “Покупець”. Доставка буде розрахована при оформленні замовлення. За умовами “Укрпошти”,  можливо зробити оформлення в одному відправленні, не більше 4 -х найменувань товару але їх кількість може бути будь-яка. Якщо вам потрібно замовити більше 4-х найменувань товару, вам потрібно зробити та сплатити декілька Замовлень. Ми, в свою чергу, об’єднаємо усі ваші замовлення в один дрібний пакет або посилку.  “Покупець” сплачує загалальну суму разом з доставкою. Після надсилання поштою вашого замовлення, ви отримаєте смс тією мовою, якою ви користувались на нашому сайті. В смс буде вказано номер транспортної декларації, за допомогою якої можна відстежити ваше відправлення. Частіше за все, замовленння надійде, за вказаною адресою протягом 7-10 діб після дати відправлення.

  • Якщо замовлення сплачене у понеділок-п’ятниця, то відправлення буде здійснено наступного робочого дня після отримання замовлення.
  • Якщо замовлення сплачене у святкові дні, то воно буде відправлено у перший робочий день після свят.

Якщо, вам сподобався наш сервіс, напишить будь-ласка, подяку тут – Відгуки.